Назад Назад

Розпочата робота по внесенню в Список Світової Спадщини ЮНЕСКО групи церков українсько-польського тр

Церква Святого Духа в РогатиніРозпочата робота по внесенню в Список Світової Спадщини ЮНЕСКО групи церков українсько-польського транскордонного регіону. Серед кандидатів до внесення подана і Рогатинська церква - музей Святого Духа.

З цієї нагоди 9.07.2012р. відбулася попередня міжнародна робоча нарада в якій взяли участь представники Українського національного комітету ІКОМОС та представники робочої групи Республіки Польщі.

Церква Святого Духа в РогатиніМісцеву громаду представляли працівники обласної державної адміністрації, районного відділення культури і туризму райдержадміністрації, Рогатинської міської Ради та працівники церкви-музею, представники Рогатинської громадської організації по відродженню в Рогатині регіонального історико-краєзнавчого музею Опілля.

Комісія представила свої зауваження щодо усунення перешкод, які стоять на заваді щодо внесення нашої святині до Списку всесвітньої спадщини. Серед цих зауважень пропонувалося перенести фігуру Богоматері, оскільки дана скульптура не лише невписується в архітектурний ансамбль, але вартує бути встановленою (в погодженні з міською Радою та райархітектурою) в більш достойному місці та навести лад із територією на якій незаконно до цих пір проводяться поховання.

Дата: 10.07.2012   Перегляди: 3234

Меню

Про нас

Основною метою діяльності Рогатинської громадської організації "Відродження" є історико-краєзнавча діяльність з метою відродження заснованого у 1939 р. регіонального історико-краєзнавчого музею Опілля в місті Рогатині, зруйнованого в часи Другої світової війни.