Рогатинська  громадська  організація  «Відродження»  висловлює  щиру  вдячність  за  сприяння  відновленню  Рогатинського  регіонального  історико-краєзнавчого  музею  Опілля:

1. п. Богдану Миколайовичу Скробачу, юристу з м. Рогатина, за передачу у фонд музею ряд експонатів.

2. п. Яремі Зварчуку, викладачу Рогатинської гімназії ім. В. Великого, за  надання допомоги в організації краєзнавчої експедиції у с. Дички Рогатинського району, яка відбулася 14.07.2011р.

3. Родині відомого на Опіллі пасічника Остапа Івановича Бойка та його дружині Ользі Федорівні із с. Дички за передачу у фонд музею ряд побутових предметів кінця ХІХ поч..ХХ століття.

4. п. Ігору  Чудійовичу, жителю м. Славська, Львівської області за передану  на нашу електронну пошту колекцію давніх фотосвітлин та поштових листівок  Рогатинщини.

5. п. Василю Івановичу Вовку,жителю с. Дички, за передачу у фонд майбутнього музею патефону радянського виробництва 50-их років минулого століття.

6.п. Марії Петрівні Дарміць,  жительці с. Пукова, за передані для сканування давніх фото світлини з альбому свого батька П. Васьківа у фонд музею.

7. п. Ярославу Бачинському, жителю м. Рогатина (вул. С. Бандери, 29) за благодійний грошовий внесок на рахунок РГО «Відродження».

8. Ігору Зайцю, вихованцю Рогатинської Зразкової студії образотворчого мистецтва ШЕВУ, учневі Рогатинської  ЗОШ №2. за передачу археологічних артефактів із виявленої ним в околиці Рогатина пізньо-палеолітичної стоянки.

9. Висловлюємо щиру подяку вихованці Рогатинської зразкової дитячої студії образотворчого мистецтва , учениці Пуківської загально-освітньої школи.  чарівній  юній Соломійці  Дарміць, яка із погодженням з своєю бабусею, Марією Петрівною , передала у фонд музею декілька експонатів.

10. Рогатинська громадська організація «Відродження» висловлює щиру вдячність п. Степанії Космині з м.Торонто за переданий у фонд Рогатинського регіонального історико-краєзнавчого музею Опілля сканований альбом фото світлин переданий громаді своїх краян Америки в знак подяки за щиру допомогу в спорудженні у 1924-39 роках  «Народного дому» в селі Пукові на Рогатинщині.

Надіємось що наші краяни, які проживають за межами рідного краю, за взірцем  п. Степанії Космини теж  подбають про збереження давніх фото світлин, які мають важливе значення для вивчення історії нашої минувшини.

11. Щиру подяку висловлюємо п. Андрію Захарків-Олійнику та п. Тарасу Коминському ,жителям м. Львова, за передані експонати  у фонд Рогатинського регіонального історико-краєзнавчого музею Опілля.

Меню